30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Skuteczna sprzedaż

Profesjonalne namioty dla straganiarzy i targowisk

Namioty dla ulicznych sprzedawców zaprojektowane w celu zwiększenia sprzedaży

Szukasz namiotu targowego? Być może na klasyczny cotygodniowy targ, tradycyjny targ rolniczy, targ ekologiczny lub targ antyków? Świetnie, tutaj znajdziesz najbardziej odpowiedni namiot targowy dla handlowców i straganiarzy, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, profesjonalistą czy młodym przedsiębiorcą. Namioty ekspresowe Ecotent® są w 100% wodoodporne, szczególnie wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i ulewy. Idealne do ciągłego użytkowania w każdych warunkach pogodowych i w każdym miejscu.

Kup namiot targowy dla ulicznych sprzedawców w zaledwie kilku krokach

Namiot targowy musi wytrzymać wiele sytuacji: częste i długie użytkowanie, różne warunki pogodowe, montaż, demontaż i ciągły transport wymagają jakości. W Ecotent® znajdziesz stabilny, wytrzymały, wysokiej jakości namiot targowy, którego szukasz. Oczywiście w 100% wodoodporny i dostępny w wielu rozmiarach oraz w jasnych i trwałych kolorach. Najlepsza rzecz? Stosunek ceny do jakości Ecotent® jest nieosiągalny nigdzie indziej. 

Skonfiguruj swój namiot targowy
arrow
w mgnieniu oka

Namiot dla ulicznych sprzedawców, który można zamontować w 2 minuty

Szybciej nie można! Nasze namioty targowe są montowane w zaledwie 2 minuty w kilku prostych krokach: otwórz torbę, zmontuj namiot i gotowe.

Namiot targowy Ecotent ułatwi Ci życie.

Profesjonalne namioty targowe we wszystkich rozmiarach

Od mini namiotu ekspresowego 1,5x1,5 m poprzez klasyczny 3x3 m, namiot ekspresowy 4,5x3 m, aż po gigantyczny 8x4 m. W Ecotent® na pewno znajdziesz odpowiedni namiot targowy dla siebie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam w naszym przeglądzie rozmiarów.

Namiot dla ulicznych sprzedawców w odpowiednim rozmiarze

Wybierz odpowiedni rozmiar dla siebie i swojego stoiska spośród 11 rozmiarów, które można łączyć ze sobą.

Przegląd rozmiarów
Seria pawilon?w eventowych 6x3 m w kolorze bia_ym z pomara_czowymi naro_nymi p_achtami, spersonalizowanych logo IngDiba i bia_ymi flagami typu _za na imprez_ plenerow_ na chodniku.

Klasyczny namiot targowy 3x3 m

Klasyka, bestseller, uniwersalność. Namiot targowy 3x3 m jest najbardziej popularny. Namiot handlowy 3x3 m o powierzchni zadaszonej 9 m² jest numerem 1 wśród handlowców i straganiarzy i już udowodnił, że jest optymalną platformą do prezentacji produktów na wielu targach.

Więcej szczegółów
Niezbędnik

Profesjonalne namioty dla ulicznych sprzedawców w 100% wodoodporne

Każdy, kto posiada lub szuka namiotu targowego, będzie musiał używać go przez długi czas na świeżym powietrzu o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych. Dlatego namiot ekspresowy w 100% wodoodporny jest koniecznością dla każdego handlowca. Ponadto namiot musi być odporny na wiatr, odporny na promieniowanie UV, stabilny i ognioodporny. U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz: namioty targowe wykonane w 100% z wodoodpornych i ognioodpornych tkanin, które gwarantują stabilność i trwałość dzięki licznym certyfikatom i gwarancjom. Bez konieczności rezygnacji z nienagannego wzornictwa i wspaniałych kolorów.

100% wodoodporny • 100% wodoodporny •
Icon

Czy zawsze jesteś w ruchu? O każdej porze roku i przy każdej pogodzie? Z naszymi namiotami ekspresowymi będziesz bezpieczny. Są w 100% wodoodporne nawet po wielu godzinach ciągłego deszczu.

Idealne akcesoria do namiotów dla ulicznych sprzedawców

Wykorzystaj w pełni swój namiot targowy. Dzięki różnym akcesoriom możesz dostosować stoisko do swoich potrzeb i stworzyć idealną powierzchnię sprzedażową dla swoich produktów. Przydatne lady, różne rodzaje ścian bocznych i akcesoria mocujące są skutecznym wsparciem podczas sprzedaży i ułatwiają pracę.

Zobacz wszystkie akcesoria
Szukasz wszechstronnego rozwiązania?

Inteligentne akcesoria dla Twojego namiotu ekspresowego

Więcej informacji
Obciążniki
Lada
Plandeki boczne
Kółka do transportu „Large”
Promiennik ciepła
Paski LED
Beach Flag

Jasne kolory i atrakcyjne nadruki na Twoim stoisku

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Jaskrawymi kolorami? I świeżym designem? Szeroka gama kolorów pozwala profesjonalnie dostosować namiot targowy do designu firmowego. Możesz osiągnąć maksymalną widoczność dzięki indywidualnemu nadrukowi na dachu, umieszczając nazwę lub logo Twojej firmy. W ten sposób każdy klient będzie mógł zobaczyć i rozpoznać Twoje stoisko z daleka. Ale to nie wszystko... Oprócz dachu również ściany boczne mogą być zadrukowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zwłaszcza zamknięte ściany boczne oferują mnóstwo miejsca na reklamę wielkoformatową. Imponujące hasła reklamowe, przyciągające wzrok projekty i szczegółowe wydruki zdjęć w wysokiej rozdzielczości i prawdziwych kolorach, zaprojektowane przez zespół pomysłowych grafików!

Efektowne logo i zuchwałe slogany

Namioty targowe, które nie pozostaną niezauważone

Chcesz wyróżniać się z tłumu? Być coolerski? Lub po prostu uzyskać więcej korzyści ze swojego stoiska? Świetnie, nasz zespół doświadczonych grafików może pomóc w opracowaniu najlepszego projektu. Od przyciągających wzrok logo po przyciągające wzrok slogany w połączeniu z grafiką i zdjęciami w wysokiej rozdzielczości. Jak wyobrażasz sobie swoje stoisko targowe?

Personalizacja

Namioty targowe bezpośrednio od producenta

Nasze doświadczenie produkcyjne i know-how zgromadzone przez ponad 75 lat spotykają się z młodymi, przedsiębiorczymi pomysłami. Rezultat? Namioty targowe najwyższej jakości, z różnorodnymi gwarancjami producenta i przystępnymi cenami. Wysoka trwałość dzięki wysokiej jakości materiałom i ekstremalna stabilność dzięki profesjonalnej produkcji stanowią doskonałą podstawę dla niezliczonych zastosowań. Profesjonalne, atrakcyjne, indywidualne.

Jesteś ciekawy? Odkryj Ecotent
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Ile osób jest wymaganych do procesu konstrukcji?
Jak mocuje się dach namiotu do aluminiowej konstrukcji?
Czy mogę transportować namiot ekspresowy Ecotent® w samochodzie?
Jakie są czasy dostaw?
Czy dostępne są zestawy obciążników do namiotów ekspresowych?
Jak oświetlić namiot bez prądu?
Posiadacie plandeki boczne do namiotów ekspresowych?
Wciąż masz wątpliwości?

Ile osób jest wymaganych do procesu konstrukcji?

Brak grup ludzi

1 - 2 osoby

Jedna osoba jest wystarczająca do zamontowania małego lub średniego namiotu ekspresowego o wymiarach do 3x3 metry. Jednak w przypadku montażu większych namiotów ekspresowych zalecana jest obecność co najmniej dwóch osób. Wszystkie namioty ekspresowe mogą być montowane samodzielnie, lecz w przypadku większych rozmiarów może to potrwać dłużej.

Zobacz wszystkie samouczki wideo

Jak mocuje się dach namiotu do aluminiowej konstrukcji?

Bez narzędzi

Samouczek wideo

Obejrzyj nasz samouczek wideo krok po kroku i nie martw się, Twój dach zostanie zmontowany w mniej niż 5 minut. 

Czy mogę transportować namiot ekspresowy Ecotent® w samochodzie?

Tak!

Bezproblemowy transport

Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania, prawie wszystkie namioty ekspresowe mogą być bezproblemowo transportowane samochodem. Na przykład klasyczny namiot ekspresowy 3×3 m ma wymiary opakowania 42x44x158 cm, a zintegrowane zabezpieczenie transportowe zapewnia, że namiot ekspresowy pozostaje zawsze nienaruszony. Gumowe nakładki zapobiegają tarciu między konstrukcją a dachem, natomiast osłona transportowa działa również jako amortyzator wstrząsów i uderzeń podczas transportu. Nasze kółka transportowe do załadunku i rozładunku z samochodu: łatwo się mocują i są idealne do wygodnego pokonywania nawet najdłuższych dystansów.

Jakie są czasy dostaw?

Rekordowe czasy dostaw

Namioty drukowane z maksymalną wydajnością

Dzięki naszemu wewnętrznemu działowi projektowemu zlokalizowanemu w naszej siedzibie w Południowym Tyrolu, opracowujemy pierwszy projekt graficzny w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Po potwierdzeniu przez Ciebie projektu natychmiast przystępujemy do pracy, a namiot zostanie dostarczony w ciągu maksymalnie 2 tygodni.

Czy dostępne są zestawy obciążników do namiotów ekspresowych?

Większy ciężar, większa stabilność

Zestaw obciążników do namiotów ekspresowych

Dla dodatkowego bezpieczeństwa, wszystkie nasze obciążniki mogą być kupowane w zestawach. Dzięki płaskiemu kształtowi i uchwytom do przenoszenia są nie tylko poręczne, ale można je również wygodnie układać w stosy. Dostosowywanie ciężaru w przypadku nagłych podmuchów wiatru nie stanowi zatem żadnego problemu.

Dowiedz się więcej

Jak oświetlić namiot bez prądu?

zwykły

Bateria do oświetlania namiotu bez prądu

Dzięki zewnętrznej baterii do pasków LED można oświetlić namiot przez 6 do 14 godzin bez konieczności podłączania do prądu. Bateria ta jest niezwykle wszechstronna i wygodna oraz umożliwia oświetlenie Twojego namiotu w dowolnym miejscu. 

Posiadacie plandeki boczne do namiotów ekspresowych?

Tak, oczywiście

Plandeki boczne do namiotów ekspresowych

Ecotent oferuje 4 różne typy ścian bocznych: zamknięte, z drzwiami, z oknem i na pół wysokości. Można wybrać ściany z paskami na rzepy lub z całkowicie wiatroszczelnymi zamkami. Są one również dostępne w 15 różnych kolorach i mogą być spersonalizowane własnym nadrukiem.

Dowiedz się więcej

Wciąż masz wątpliwości?

Jesteśmy tu dla Ciebie

Skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek dalszych wątpliwości lub pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji! 

 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.