30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Części zamienne do namiotów

Możesz naprawić swój namiot z domu, po prostu zamawiając część zamienną i postępując zgodnie z naszymi instrukcjami wideo.

Mocowanie
Kotwiczenie z użyciem obciążników
Montaż
Promiennik ciepła
Montaż
Reflektory LED
Montaż
Paski LED
Montaż ścian bocznych
Montaż ścian bocznych z zamkiem błyskawicznym
Montaż
Lada
Wideo korporacyjne Ecotent
Oto my
Wymiana
Słupek środkowy
Wymiana
Słupek narożny
Wymiana
Boczne profile nożycowe
Wymiana
Dolna część nogi
Montaż dachu
Serie E1 - 3x3 m
Montaż dachu
Seria E3 - 3x3 m
Montaż dachu
Seria E1 - 6x3 m
Montaż namiotu
Serie E1 - 3x3 m

Części zamienne do namiotów: dla Ciebie i środowiska

Nagła, silna burza zniszczyła konstrukcję lub dach Twojego namiotu? Nie martw się, w Ecotent® zapewniamy części zamienne oraz instrukcje wideo!

W przeciwieństwie do dyskontów, sklepów dla majsterkowiczów, hurtowników lub importerów, jako producent posiadamy wszystkie potrzebne części zamienne i gwarantujemy dostępność części potrzebnych do konstrukcji przez co najmniej 10 lat, nawet jeśli w międzyczasie produkt zostanie wycofany z produkcji. Ponadto, chcąc zapewnić trwały i przyjazny dla środowiska produkt, zaprojektowaliśmy go tak, aby jego naprawa była łatwa, szybka i niedroga. Pozwala nam to zapewnić, że produkty będą działać tak długo, jak to możliwe, jednocześnie unikając niepotrzebnego marnowania materiałów i pieniędzy. 

Jesteśmy tu dla ciebie Jesteśmy tu dla ciebie
Szybka dostawa Szybka dostawa
Doskonały stosunek jakości do ceny Doskonały stosunek jakości do ceny
Mniej CO² Mniej CO²
Schnell und einfach

Zamów części zamienne do swojego namiotu

Aby zamówić odpowiednią część zamienną, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów Ecotent. Jako producent zawsze posiadamy w magazynie wszystkie części zamienne, dzięki czemu wszystkie uszkodzone elementy mogą zostać wymienione.

W namiotach Ecotent® wszystkie elementy konstrukcji są łączone za pomocą opatentowanego systemu połączeń śrubowych. System ten, oprócz tego, że czyni użytkowanie namiotu bardziej praktycznym i zapobiega odkręcaniu się klasycznych śrub, pozwala na łatwą wymianę i naprawę części samodzielnie i bez użycia specjalnych narzędzi. Oczywiście posiadamy również zestaw do samodzielnej naprawy dachu.

Wiele uszkodzeń można naprawić bez większych problemów. Jednak to, czy bardziej opłacalna jest naprawa konstrukcji, czy zakup nowej, zawsze zależy od rozmiaru uszkodzenia, wielkości namiotu ekspresowego oraz linii. Twój doradca kontaktowy chętnie Ci pomoże!

arrow

Możliwe części zamienne potrzebne do namiotu ekspresowego

Najczęstsze uszkodzenia namiotów ekspresowych to:

  • wygięte listwy lub nogi
  • złamane przeguby
  • rozdarcia materiałowe

Czy któreś z tych uszkodzeń dotyczy Ciebie? Napisz lub zadzwoń do nas!

Przyczyny uszkodzenia namiotu ekspresowego

Nasze namioty są niezwykle trwałe i jeśli są odpowiednio pielęgnowane, mogą przetrwać dziesięciolecia bez żadnych uszkodzeń. Możliwe są jednak pewne nieprzewidziane sytuacje, a w większości przypadków ich przyczyny leżą w następujących punktach:

  • niewłaściwe użytkowanie (podczas burzy, z nadmiernymi podmuchami wiatru lub przy obfitych opadach śniegu);
  • nieodpowiednie mocowanie (bez obciążników i pasów napinających);
  • niewłaściwy transport (dach nie jest zdejmowany z konstrukcji, a namioty są niedbale przenoszone tam i z powrotem)
  • niewłaściwe przechowywanie (poziomo, z przesuniętymi nogami, z obciążnikami na górze lub mokre)

W przypadku niewłaściwego przechowywania lub transportu w tkaninie pojawiają się małe dziury i rozdarcia, głównie z powodu ocierania się tkaniny o konstrukcję. W takim przypadku, w zależności od stopnia uszkodzenia, można zamówić zestaw naprawczy tkaniny lub zamówić nowy dach wymienny. Z kolei w przypadku uszkodzenia konstrukcji wystarczy zdemontować i wymienić uszkodzony element. 

Praktyczne porady

Instrukcje dotyczące pielęgnacji

Pozwoli to uniknąć uszkodzenia namiotu ekspresowego

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby cieszyć się namiotem ekspresowym przez długi czas bez żadnych nieprzewidzianych problemów.

  • Prawidłowo przymocuj namiot ekspresowy do podłoża: zawsze mocuj namiot ekspresowy za pomocą obciążników i pasów napinających, zwłaszcza gdy używasz go na zewnątrz.
  • W przypadku burzowych podmuchów wiatru należy złożyć namiot ekspresowy: w przypadku gradu, obfitych opadów śniegu lub zbyt silnego wiatru zaleca się demontaż i przechowywanie namiotu ekspresowego zgodnie z instrukcjami.
  • Prawidłowe pakowanie i transport: przed złożeniem namiotu należy upewnić się, że tkanina jest całkowicie sucha, aby zapobiec pleśni lub przedwczesnemu zniszczeniu tkaniny. Podczas transportu i przechowywania należy upewnić się, że namiot ekspresowy jest bezpiecznie zamocowany i nie może ulec wywróceniu ani być narażony na nadmierne wstrząsy.
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.