30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Niezawodni, szybcy i zawsze do dyspozycji

O Ecotent®

Odkryj tętniącą życiem duszę naszej firmy i to, co nas motywuje.

Dla naszych klientów i pracowników bycie częścią firmy rodzinnej oznacza posiadanie namacalnego partnera i pracodawcy, który nie dąży do krótkoterminowych zysków, lecz chce budować trwałe relacje.

Pochodzenie europejskie Pochodzenie europejskie
Od producenta Od producenta
Innowacja Innowacja
Doskonały stosunek jakości do ceny Doskonały stosunek jakości do ceny
 
Nasza marka parasolowa

Zingerle Group

Ecotent® jest częścią Zingerle Group. Rodzinnej firmy działającej od trzech pokoleń i największego europejskiego producenta namiotów ekspresowych. Już od 30 lat rodzina Zingerle pisze historię namiotów na całym świecie pod marką Mastertent®. Wraz z wejściem na rynek Ecotent®, w 2023 roku rozpoczyna się nowy rozdział w historii firmy. W naszym raporcie rocznym  znajdziesz najważniejsze wydarzenia z ekscytującego minionego roku.  

Odkryj Zingerle Group
w samym sercu włoskich Dolomitów

Nasza siedziba główna

Nasza siedziba, gdzie znajduje się centrum operacyjne i gdzie aluminiowe konstrukcje naszych namiotów ekspresowych są produkowane, montowane, kontrolowane, pakowane i wysyłane na cały świat, znajduje się w Sciaves. Bardzo małej miejscowości w Południowym Tyrolu, położonej w Dolomitach, liczącej zaledwie 3312 mieszkańców, położonej ponad 750 m nad poziomem morza.

ŻYJEMY W ZRÓWNOWAŻONY SPOSÓB
Cały budynek jest zasilany przez zieloną energię pochodzącą z paneli słonecznych umieszczonych na dachu. Ponadto używamy również oświetlenia LED we wszystkich obszarach, jesteśmy podłączeni do miejskiej sieci ciepłowniczej, która generuje ciepło ze źródeł odnawialnych i współpracujemy z lokalnymi dostawcami w celu zminimalizowania odległości transportowych. 

Odkryj nasze zrównoważone projekty
własna szwalnia i typografia

DRUGI ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Cały proces produkcji odbywa się na terenie Unii Europejskiej. W naszym drugim zakładzie produkcyjnym w Rumunii prowadzimy własną szwalnię i drukarnię.

Znajdujemy się w szczególnym regionie Rumunii, znanym z opowieści o wampirach i zamkach zamieszkałych przez nadprzyrodzone stworzenia: Transylwanii. Jednak nasi pracownicy są ludźmi z krwi i kości i nie używają magii do tworzenia dachów naszych namiotów, a jedynie innowacyjnej technologii i dużego doświadczenia.

Strefy wellness dla naszych pracowników

Work-life-balance

Paliwo dla silnika naszej firmy

Dobre samopoczucie naszych pracowników jest nam szczególnie bliskie. Dlatego stworzyliśmy strefę „Wellbeing" ze świeżymi owocami, herbatą i przekąskami oraz salę do jogi. Ponadto posiadamy biurka z regulacją wysokości, które umożliwiają pracę na stojąco i zapewniają prawidłową postawę. Oferujemy również elastyczne godziny pracy i organizujemy liczne wydarzenia grupowe.

dowiedz się więcej lub dołącz do naszego zespołu
ponad 300 zmotywowanych pracowników na całym świecie • 
Icon

Ponad 300 pracowników w naszych zakładach produkcyjnych i dystrybucyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych pracuje razem, aby zapewnić Ci najlepsze produkty i usługi.

Dla innych

Charytatywność

Raz w roku organizujemy imprezę charytatywną, podczas której zbieramy darowizny, które są w 100% przekazywane organizacjom non-profit. 

Aby dowiedzieć się więcej
HERE, THERE, ANYWHERE

Zawsze do dyspozycji, zawsze przy Tobie!

Bez względu na to, gdzie jesteś, jesteśmy zawsze dostępni i chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Nasi pracownicy najlepiej znają produkty i potrzeby naszych klientów, dlatego mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z naszych produktów, nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji nawet po sprzedaży: to obietnica.

Profesjonalna obsługa klienta Profesjonalna obsługa klienta
Koncentracja na ludziach Koncentracja na ludziach
Doświadczenie i profesjonalizm Doświadczenie i profesjonalizm
Globalna sieć dystrybucji

Zawsze blisko Ciebie

Bez względu na to, gdzie jesteś, jesteśmy w pobliżu. Wszystkich naszych konsultantów i punkty sprzedaży można znaleźć na mapie świata po prawej stronie.

Znajdź swoją osobę kontaktową
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.