30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

CHŁODNE NAMIOTY NA GORĄCE DNI

Namiot na basen Ecotent®

Praktyczne schronienie dla Twojego basenu

Szukasz mobilnego i praktycznego zadaszenia basenu? A gdybyś mógł osiągnąć więcej dzięki jednej inwestycji? Zadaszenie basenu chroni zarówno przed warunkami atmosferycznymi, jak i promieniowaniem UV. Oznacza to, że wszystkie kąpiące się osoby, duzi i mali, są dobrze chronieni nawet w najgorętszych godzinach. Nie ma potrzeby instalowania skomplikowanych i uciążliwych systemów zadaszeń; dzięki namiotowi ekspresowemu wystarczą dwie minuty i można zanurzyć się w wodzie. Na co czekasz? Zanurz się w świecie namiotów ekspresowych Ecotent.

W zaledwie 2 minuty:

Montaż namiotu na basen

Gotowy do użycia w mgnieniu oka. Nasze namioty na basen mogą być używane w zaledwie 2 minuty. Za pomocą kilku prostych operacji. Bez żadnych narzędzi. Otwiera się torbę, stawia namiot i gotowe.


Montaż krok po kroku
tak duży, jak chcesz

WYMIARY NAMIOTU NA BASEN

Zależą one od wielkości basenu i przeznaczenia zadaszenia. Czy chcesz przykryć cały basen, czy tylko jego część, np. tę, w której dzieci spędzają najwięcej czasu? A może chcesz używać go przy basenie na leżaki i stoliki?

arrow
WSKAZÓWKI:

WYBIERZ ODPOWIEDNIE WYMIARY NAMIOTU NA BASEN

Optymalną stabilność uzyskuje się tylko wtedy, gdy wszystkie nogi są wyprostowane. Ponadto należy pozostawić miejsce na obciążniki. Dlatego zaleca się wybór namiotu nieco większego niż średnica basenu.


Skonfiguruj swoje pokrycie
WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ

WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE NAMIOTU NA BASEN

Łatwy w utrzymaniu, odporny na promieniowanie UV, wodoodporny i stabilny. Poręczny i szybki w montażu i demontażu. Niezbędne cechy, które sprawią, że pokrycie przetrwa wiele lat na świeżym powietrzu. Jakość jest decydującym czynnikiem.

Wiele szczegółów technicznych takich jak system zabezpieczający przed przytrzaśnięciem i opatentowany system konstrukcji kołków sprawiają, że namioty Ecotent są jeszcze bezpieczniejsze i zapobiegają zranieniu Ciebie, Twojej rodziny lub gości. Niewielki rozmiar namiotu po zamknięciu pozwala również na łatwe przechowywanie go w dowolnym miejscu podczas złej pogody. Niska waga pozwala na jego szybkie i łatwe przenoszenie, a specjalne akcesoria czynią go niezwykle praktycznym i wszechstronnym.

Najważniejszą cechą namiotu na basen jest jego ochrona przeciwsłoneczna. Dzięki UPF 50 namiot Ecotent może zapewnić lepszą ochronę przed słońcem niż niektóre parasole ogrodowe. (Namiot na basen nie zastąpi pełnej ochrony przeciwsłonecznej w postaci kremów). Ponadto rozpryskująca się woda lub letni deszcz nigdy nie narażą Ecotent, ponieważ anodyzowana aluminiowa konstrukcja jest odporna na rdzę!

Ostatnią zaletą jest możliwość regulacji wysokości. Konwencjonalne rozwiązania są często statyczne i dlatego nie chronią, gdy słońce jest niżej lub przemieszcza się w ciągu dnia.

Wodoodporny Wodoodporny
Stabilny Stabilny
Ochrona przed promieniowaniem UV Ochrona przed promieniowaniem UV
Doświadczenie i profesjonalizm Doświadczenie i profesjonalizm
KOLOR, KOLOR, KOLOR

WYBÓR KOLORU POKRYCIA NA BASEN

Wybór koloru odgrywa ważną rolę w przestrzeniach zewnętrznych. W rzeczywistości kolory takie jak czarny lub ciemnoniebieski odbijają mniej światła słonecznego, więc temperatura pod takim namiotem będzie nieco wyższa niż pod namiotem białym lub ecru. Idealne, jeśli chcesz ogrzać wodę, nieco mniej, jeśli chcesz przykryć przestrzeń przy basenie.

Ciemniejsze odcienie również lepiej ukrywają brud i kurz, ale wszystkie namioty można łatwo umyć letnią wodą.

Z kolei jaśniejsze kolory są idealne do przyciągania uwagi w publicznych basenach lub do podziału przestrzeni na różne obszary.

A Ty, dokonałeś już wyboru? 

Zobacz wszystkie tkaniny i kolory
abdruck hinterlassen

Namiot na BASEN DRUKOWANY

Spraw, aby Twój namiot na basen była wyjątkowy dzięki nadrukowi o tematyce morskiej lub żeglarskiej. Napisz swój slogan, wydrukuj nazwę AirBnB lub logo hotelu lub zakładu. Nasz zespół doświadczonych grafików pomoże Ci znaleźć odpowiedni projekt. 

Wiele możliwości personalizacji
 
Dość prosta decyzja

Mocowanie NAMIOTU NA BASEN

Słońce świeci, woda wzywa! Niestety, silny wiatr i burza mogą wszystko zepsuć. Istnieją dwie możliwości: 1) Zdemontować namiot na basen w wygodny i szybki sposób i złożyć go ponownie po zakończeniu burzy, 2) lub bezpiecznie go zamocować. Świetną pomocą jest nasz zestaw mocujący z kołkami, idealny na miękki teren. Jeśli obok lub pod basenem znajduje się kostka brukowa, namiot ekspresowy można również zabezpieczyć za pomocą obciążników, które zostały specjalnie zaprojektowane do umieszczenia nad nogami namiotu. W ten sposób wiatr nie wygra, a konstrukcja może pozostać otwarta 24 na dobę, 7 dni w tygodniu. (Jeśli wiatr jest bardzo silny, zaleca się demontaż namiotu).

W przypadku ekspresowego namiotu na basen nie ma potrzeby instalowania systemu torów. Koszty są zatem niższe, dostawa jest szybsza, a obszar basenu pozostaje w oryginalnym stanie.

Zobacz metody mocowania
Wenn die Party etwas länger dauert. 

AKCESORIA DO NAMIOTU NA BASEN

Lampy LED można bezpiecznie zamocować, a dzięki akumulatorowi nie trzeba ich podłączać do zasilania elektrycznego, co pozwala na bezpieczne chłodzenie nawet po zachodzie słońca. Ściany boczne, które można skonfigurować w czterech modelach, chronią przed wiatrem, niechcianymi spojrzeniami lub zbyt dużym nasłonecznieniem. Ale to nie wszystko...

 

Zobacz wszystkie akcesoria
Bezpośrednio od producenta

Wszechstronny namiot na BASEN

Zaproś przyjaciół i rodzinę na imprezę lub grilla w ogrodzie! Namiot ekspresowy można szybko przenieść z basenu na taras lub do ogrodu, a następnie z powrotem na basen! Zimą może być używany jako wiata samochodowa na zewnątrz. W ten sposób można używać jednego produktu przez cały rok do wielu różnych zastosowań.

Skonfiguruj swój namiot na basen
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.