30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

24/7 - 365 dni w roku

Namioty samochodowe bez zezwolenia

Stabilny i bezpieczny namiot garażowy dla Twojego samochodu

Masz nowy samochód i potrzebujesz schronienia przed słońcem i niepogodą? Oto, co zrobić, jeśli ze względu na projekt budynku lub przestrzeń nie możesz sobie pozwolić na budowę garażu lub zadaszenia.
Namiot garażowy jest bez wątpienia najbardziej logicznym i odpowiednim rozwiązaniem zapewniającym doskonałą ochronę pojazdu przed słońcem, deszczem i gradem zarówno latem, jak i zimą.

Namioty samochodowe są uważane za konstrukcje mobilne, a zatem nie wymagają pozwolenia na budowę i nie wpływają na metraż. Są również praktyczne, trwałe i mocne!

Szary namiot 3x3 Polar
Na każdą porę roku

Aluminiowy namiot samochodowy

Lód, wilgoć, palące słońce: warunki zewnętrzne mogą mieć negatywny wpływ na pojazd. Ale co sprawia, że markiza garażowa jest odpowiednia na wszystkie pory roku? Na co należy zwrócić uwagę?

  1. Odpowiednia tkanina. Tkaniny muszą być 100% wodoodporne i odporne na wiatr i promienie UV. Zarówno dach, jak i ściany boczne muszą zatem spełniać te wymagania.
  2. Odpowiedni metal. Konstrukcja musi być odporna na korozję i musi otwierać się i zamykać jak za pierwszym razem, nawet po długim czasie stania. Ponadto nie może wyginać się na wietrze i nie może odkształcać się zbytnio pod wpływem zmian temperatury. Z tych powodów uważamy, że anodowane aluminium szczególnie dobrze nadaje się do tego zastosowania.
  3. Odpowiednie mocowanie. Różne zestawy żeliwnych obciążników ułożonych jeden na drugim lub z taśmami i palikami. Dzięki odpowiedniemu mocowaniu namiot garażowy wytrzyma wiatr o prędkości do 100% km/h, a Ty możesz spać spokojnie.
  4. Odpowiednie gwarancje. Długie okresy bezczynności w zimie mogą mieć negatywny wpływ na namiot garażowy niskiej jakości. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że producent zapewnia wystarczające gwarancje i że produkty są certyfikowane.
Odkryj wszystkie właściwości techniczne
Ułatwia codzienne życie

Namiot garażowy na samochód

Wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia bez samochodu. Niezależnie od tego, czy jest to nowy, używany, zabytkowy czy specjalny model, dla wielu jest to pasja, a dla innych konieczność. Ważne jest, aby chronić go o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych: w słońcu, deszczu, śniegu i gradzie. Namiot garażowy na samochód jest zatem inwestycją, która pozwoli zaoszczędzić na częstych wizytach u mechanika i kosztach ubezpieczenia.

unter dach und seitenwand

Wymiary namiotu garażowego

Niezależnie od tego, czy jest to rower, motocykl, samochód czy furgonetka, Ecotent ma odpowiedni rozmiar dla każdego pojazdu, który pozwoli go przykryć, używać, a nawet przechowywać z oponami, narzędziami lub innymi akcesoriami.
Minimalna wysokość to 201 cm (jak w klasycznych parkingach podziemnych), więc w przypadku większości pojazdów nie ma się czym martwić.

Praktycznie i bez komplikacji

Akcesoria do namiotów garażowych i namiotów samochodowych

Do naszych namiotów samochodowych dostępne są również praktyczne akcesoria. Systemy oświetleniowe i praktyczne ściany boczne należą do ulubionych. Nasze światła LED działają również z akumulatorem, dzięki czemu można z nich korzystać nawet wtedy, gdy nie ma bezpośrednio pod ręką gniazdka elektrycznego. Z kolei różne rodzaje ścianek bocznych pozwalają na ochronę pojazdu z boku, chroniąc go przed zarysowaniami i ukrywając je. Absolutnie niezbędne są również obciążniki lub zestawy mocujące, aby dobrze ustabilizować konstrukcję! 

Przegląd akcesoriów
Gotowy do każdego zastosowania

Ochronne ściany boczne do ekspresowych namiotów samochodowych

Aby przekształcić prosty ekspresowy namiot samochodowy w kompletny namiot garażowy, niezbędne są ściany boczne. Jedna z drzwiami do wchodzenia i wychodzenia, okno wpuszczające światło i klasyczne zamknięte ściany boczne. A dla wszystkich tych, którzy chcą dodać odrobinę elegancji do swojej przestrzeni zewnętrznej, dostępne są również drapowane zasłony na słupki: to coś ekstra dla specjalnych pojazdów i ogrodów.

Wszystkie nasze ściany boczne są w 100% wodoodporne, łatwe w montażu i mogą być dostosowane na życzenie. 

ochrona przed wiatrem i ciekawskimi spojrzeniami

Zamknięta ściana boczna

Klasyczna. Mocowana w mgnieniu oka za pomocą ciągłego paska na rzep, zamknięta ściana boczna jest docenianym elementem. Z jednej strony zapewnia całkowitą ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, z drugiej tworzy dodatkową powierzchnię reklamową do zadrukowania.

Zwijane

Ściana boczna z zamkiem

Usiądź! Ściana boczna ze zwijanymi drzwiami umożliwia utworzenie wejścia do otwierania i zamykania namiotu ekspresowego wedle życzenia. Drzwi można całkowicie otworzyć i zrolować zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz za pomocą dwóch zamków.

Widok panoramiczny

Ściana boczna z oknem

Panoramiczny widok. Ściana boczna z panoramicznym oknem z PVC pozwala wyglądać na zewnątrz i chroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki dużemu panoramicznemu oknu namiot ekspresowy wydaje się jaśniejszy i większy, tworząc jeszcze przyjemniejszą atmosferę.

elegancki ze wszystkich stron

Zasłony dekoracyjne na słupki

Świątecznie udekorowany. Dodaj odrobinę elegancji swojemu namiotowi ekspresowemu dzięki zasłonom narożnym. Idealne na uroczyste okazje, od przyjęć urodzinowych po wesela.

arrow
1, 2 oder 3?

3 serie namiotów dla Twojego samochodu

W zależności od czasu trwania i częstotliwości użytkowania można wybierać spośród 3 różnych serii konstrukcji. Jakość materiałów i dbałość o technikę są zawsze zapewnione, ale możesz wybrać funkcje, które pasują do Ciebie, Twojego pojazdu i budżetu. 

Porównaj serie
Kolorowe schronienie

Zewnętrzny namiot samochodowy w 15 kolorach

Biały, ecru, różne odcienie szarości, niebieski, żółty lub czerwony... Chcesz dopasować go do swojego samochodu lub ogrodu? Mając do wyboru 15 kolorów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie, wydrukujemy żądany kolor na tkaninie, nadrukowując go bezpiecznie i trwale za pomocą druku sublimacyjnego.
Jeśli dbasz o zrównoważony rozwój, powinieneś zapoznać się z naszą tkaniną Recycling wykonaną w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu i dostępną w kolorach Olive, Stone i Sand. 

Twój nowy garaż
Dla najbardziej specjalnych życzeń

Personalizowany, profesjonalny namiot samochodowy

Jesteś fanem konkretnej marki lub modelu i chcesz się nim pochwalić światu? Masz konkretną przestrzeń na zewnątrz i chcesz, aby Twój namiot idealnie do niej pasował? A może po prostu chcesz uwolnić swoją ekstrawagancję?

Mamy coś dla Ciebie i Twojego samochodu. Dzięki naszemu wewnętrznemu zespołowi graficznemu i własnej drukarni możemy wydrukować wszystko, co chcesz na dachu i ścianach bocznych: logo, wzory lub zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Wszystko o druku
Personalizacja Personalizacja
Wewnętrzny zespół graficzny Wewnętrzny zespół graficzny
Kreatywne pomysły Kreatywne pomysły
Fotorealistyczne motywy Fotorealistyczne motywy
arrow
Gotowy w zaledwie 2 minuty

Stabilny i praktyczny namiot chroniący samochód

Jeśli chcesz samodzielnie skonstruować namiot garażowy, Ecotent jest właściwym wyborem. Nie potrzeba instrukcji obsługi, godzin pracy, narzędzi ani specjalistów. Możesz skonstruować własny namiot i zaparkować samochód pod domem w zaledwie 2 minuty.

Jak zamontować namiot
Bezpośrednio od producenta

Mobilny namiot garażowy

Łatwy w transporcie i stabilny po zamontowaniu. Namiot garażowy jest tak wszechstronny, że można go również używać na inne specjalne okazje, takie jak imprezy lub przyjęcia w ogrodzie, dzięki temu, że jest to produkt Made in Europe firmy Ecotent. Przetestowany, certyfikowany i opatrzony licznymi pieczęciami i gwarancjami.

Skonfiguruj już teraz swój nowy namiot garażowy
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.