30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Nowy kolor specjalny: LODOWY BŁĘKIT

Wreszcie jest. Nowy kolor naszych tkanin namiotowych jest już dostępny w bezkonkurencyjnych cenach!

Zainspirowany przez mistrza

Natura jako model

Krystalicznie czysta woda, świeże powietrze i lodowe olbrzymy w tle. Natura zawsze była muzą człowieka. Oprócz kolorów ziemi naszych tkanin z recyclingu, chcieliśmy nawiązać do koloru naszych rodzimych lodowców w Alpach, wprowadzając nowy kolor lodowego błękitu.

Teraz o naszej nowej inicjatywie: aby chronić nasze lodowce, przekażemy 25% z każdego sprzedanego produktu tekstylnego w kolorze lodowego błękitu na rzecz lokalnej organizacji, która przeciwdziała topnieniu lodowców. Ale to nie wszystko. Nowa tkanina jest dostępna w bezkonkurencyjnych cenach również dla Ciebie! Wesprzyj z nami walkę z topniejącymi lodowcami i skorzystaj z wyjątkowych niskich cen!

25% zniżki dla Ciebie

Czyń dobro i oszczędzaj

Nasz kolor lodowego błękitu został zainspirowany lodowcami, a także przyczynia się do ich ochrony. Przy każdym zakupie jako firma przekazujemy 25% wartości tkaniny na rzecz Alpenverein Südtirol, która ma swoją siedzibę bardzo blisko naszego zakładu produkcyjnego w Południowym Tyrolu we Włoszech. Organizacja non-profit jest zaangażowana w ochronę przyrody i środowiska w Alpach.

Oprócz darowizny oferujemy dodatkowe 25% zniżki na tkaniny dla Ciebie!

stabilny, wytrzymały, wyjątkowy

Dane techniczne

100% Wodoodporny

Podobnie jak wszystkie inne tekstylia w naszej ofercie, nasz lodowy błękit jest w 100% wodoodporny, ma ochronę UV 50+, jest wytrzymały i odporny na rozdarcia. Aby uczynić go bardziej ekologicznym, nie wyposażyliśmy go w ognioodporną powłokę. Chociaż możesz mieć pewność, że tkanina nie stopi się jak lód na słońcu, ważne jest, aby trzymać ją z dala od źródeł ciepła.

Dokładny kod Pantone tkaniny to Pantone 14-4210 TPX.

Wodoodporny Wodoodporny
Ochrona przed promieniowaniem UV Ochrona przed promieniowaniem UV
Pochodzenie europejskie Pochodzenie europejskie
Personalizacja Personalizacja
Ilość limitowana

Dostosowane do Twoich potrzeb

Ulubione rozmiary naszych klientów

Kolor lodowy błękit można nabyć w trzech popularnych rozmiarach 3x3 m, 3x4,5 m i 3x6 m. Ponadto tkaninę można zamówić na wszystkie ściany boczne z rzepem. Tkanina jest edycją specjalną i dlatego jest limitowana! Podczas gdy inni zadowalają się czernią i bielą, Ty możesz się wyróżniać i być widoczny z daleka, jak szczyt lodowca!

Szczyt wszystkich personalizacji? Twoje logo lub slogan. Nasze tusze posiadają certyfikat ECO certyfikat, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Dzięki temu możesz z czystym sumieniem dopracować swój namiot. Ponadto, nasz wewnętrzny zespół graficzny jest dostępny, aby pomóc Ci we wszelkich prośbach o dostosowanie i wyróżnić Cię!

zobacz nadruk i personalizację
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.