30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Gotowi na każdą sytuację

Namiot Czerwonego Krzyża i pierwszej pomocy

Dla nagłych wypadków oraz interwencji pierwszej pomocy

Wypadek, stacja bezpieczeństwa na festiwalach lub nagła klęska żywiołowa. W nagłych wypadkach liczy się każda sekunda, a służby ratownicze muszą być na miejscu zdarzenia na czas, podobnie jak sprzęt... Dlatego nasze namioty medyczne są idealnym towarzyszem dla codziennych bohaterów. Szybkie, bezpieczne i stabilne, można rozstawić je w mgnieniu oka i bez użycia narzędzi. W nagłych wypadkach nasze namioty ratunkowe zapewniają niezawodną ochronę i umożliwiają wygodne i dyskretne ratowanie pacjentów i rannych.

Wodoodporny Wodoodporny
Odporny na wiatr Odporny na wiatr
Ognioodporny Ognioodporny
Certyfikaty międzynarodowe Certyfikaty międzynarodowe
Czerwone sk_adane pawilony 3x3 m z szarymi bocznymi p_achtami, spersonalizowane _?_tym logo Seppi na targach plenerowych - Ecotent.

Kup wysokiej jakości namioty Czerwonego Krzyża

Chcesz kupić namiot medyczny? Wytrzymały, wodoodporny i praktyczny? Z krótkim czasem dostawy i doskonałym stosunkiem jakości do ceny? Doskonale. Nasze namioty ekspresowe wyróżniają się nie tylko błyskawicznym montażem i łatwością obsługi, ale także najlepszą europejską jakością i bezkonkurencyjnymi cenami. Prosto z naszej fabryki do Twojego ambulansu, podróż nie może być krótsza.

Namioty ratunkowe
arrow
Szybki montaż

Gotowy do użycia w 2 minuty

Nie ma nic szybszego... Nasze namioty ratunkowe można zamontować w mgnieniu oka, w kilku prostych krokach i bez użycia narzędzi: otwórz torbę, otwórz namiot i gotowe.

Do wideo dotyczącego montażu
 
Więcej dyskrecji

Zaciemnione ściany boczne

Czy chcesz opiekować się pacjentami i rannymi w sposób zapewniający im prywatność, w bezpiecznym miejscu, bez gapiów i obserwatorów? Nasze zaciemniające ściany boczne stanowią doskonałe rozwiązanie. Innowacyjne ściany boczne z zawiasami i paskami na rzepy umożliwiają całkowite zamknięcie namiotu medycznego nawet w rogach. W ten sposób wiatr i obserwatorzy pozostaną na zewnątrz, a prywatność będzie zagwarantowana.

Odkryj wszystkie ściany boczne
mali pomocnicy dla dużych potrzeb

Odpowiednie akcesoria dla Czerwonego Krzyża i pierwszej pomocy

Gotowe do każdego użycia: w krytycznych sytuacjach trzeba działać szybko i to samo dotyczy namiotu ratunkowego. Dzięki odpowiednim akcesoriom można błyskawicznie dostosować namiot medyczny do każdej misji. Martwisz się o operacje przy złej pogodzie? Nie powinieneś, nasze namioty ekspresowe są w 100% wodoodporne. Ponadto obciążniki i zestaw mocujący gwarantują stabilność i wytrzymałość, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Do użytku nocnego niezbędne są również systemy oświetlenia LED i promiennik ciepła.

Odkryj wszystkie akcesoria
stabilny w każdej sytuacji

Bezpieczny wspornik z antypoślizgową podłogą do namiotów ratunkowych

Solidna podstawa, bezpieczne oparcie: nasza antypoślizgowa podłoga jest idealna w sytuacjach awaryjnych. Wykonana z antypoślizgowej tkaniny Comshade, jest przymocowana do podstawy konstrukcji i stanowi idealną podstawę dla pracowników służb ratowniczych. Ponadto jest całkowicie wodoodporna od spodu i chłonna od góry, dzięki czemu zapobiega powstawaniu śliskich kałuż wody. Pozostaje łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu.

kompletny produkt dla wszystkich przypadków?

Namiot Czerwonego Krzyża w ponad 11 rozmiarach

Odpowiedni rozmiar do każdego zastosowania

W Ecotent® możesz wybierać spośród 11 standardowych rozmiarów dla swojego namiotu medycznego. Z odpowiednim wyposażeniem i właściwym rozmiarem, Twój namiot ekspresowy stanie się cenną pomocą i wiernym towarzyszem każdego użycia. Najpopularniejsze rozmiary? Namiot Czerwonego Krzyża 6x3 m i namiot 4,5x3 m. A jeśli potrzebujesz czegoś większego? Wtedy duże namioty ekspresowe 6x4 m i 8x4 m są bardzo dobrym wyborem. Najlepsze jest to, że wszystkie rozmiary można bez problemu łączyć ze sobą za pomocą systemu modułowego. Oznacza to, że namiot medyczny można dowolnie rozbudowywać, nawet podczas akcji ratunkowej, w ciągu kilku sekund i bez użycia narzędzi.

DLA KAŻDEGO ŚRODKA RATUNKOWEGO

Rozmiary namiotów ratunkowych

Największe zalety namiotów ekspresowych? Ich niska waga i kompaktowy rozmiar opakowania. Od samochodu po wóz strażacki, rozmiar namiotów ekspresowych po zamknięciu pozwala na ich transport dowolnym pojazdem, natomiast aluminium użyte w ich konstrukcji sprawia, że są lekkie i niezwykle wytrzymałe.

Przegląd rozmiarów
Praktyczny i wszechstronny

Namioty ratunkowe w akcji

Zawsze na miejscu, wszechstronne zastosowanie i praktyczna konfiguracja. Nasze namioty ekspresowe nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań:

  • namiot pierwszej pomocy w miejscach wypadków
  • punkt pierwszej pomocy na koncertach, festiwalach oraz imprezach
  • magazyn, bufet lub punkt zaopatrzenia podczas klęsk żywiołowych
  • namiot triage lub
  • centrum dowodzenia dla każdej operacji awaryjnej.

Ekspresowe namioty ratunkowe są prawdziwie wszechstronne i zawsze służą nie tylko ratownikom medycznym i osobom udzielającym pierwszej pomocy, ale także policji, siłom zbrojnym, ratownictwu wodnemu, ratownictwu górskiemu i straży pożarnej. W sytuacjach awaryjnych i podczas ćwiczeń na małą lub dużą skalę, w dzień i w nocy o każdej porze roku.

Wodoodporny Wodoodporny
Stabilny Stabilny
Odporny na wiatr Odporny na wiatr
Ognioodporny Ognioodporny
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.