30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Odrobina relaksu i designu

Namioty dla barów i klubów

Zadaszenia zewnętrznych przestrzeni barowych, zapewniające doskonałą obsługę z dużą dawką osobowości 

Właściwe rozwiązanie, aby móc zawsze zjeść aperitif, lunch lub kolację na świeżym powietrzu, zarówno w najbardziej słoneczne, jak i ponure dni. Namioty gastronomiczne to idealne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić Twoją przestrzeń zewnętrzną. Wszechstronne i w 100% wodoodporne namioty, gotowe do użycia w mgnieniu oka. Europejska jakość i wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują maksymalną stabilność i trwałość. 

Jasnoszary sk_adany pawilon 6x3 m, spersonalizowany logo Stihl na targach plenerowych - Ecotent.

Ceny namiotów dla profesjonalnych barów

Kup namiot gastronomiczny w zaledwie kilku krokach

Chcesz kupić profesjonalny namiot barowy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Nasze namioty ekspresowe wyróżniają się bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny i najlepszą jakością. Nadają się na każdą porę roku dzięki całkowitej wodoodporności i niezawodnej ochronie przed promieniowaniem UV. Prosto z naszej produkcji dla Twojej działalności, podróż nie może być krótsza. Skonfiguruj swój namiot w naszym konfiguratorze i zobacz, jak cena różni się w zależności od konfiguracji. Jeśli szukasz profesjonalnego namiotu, wybierz serię E1.

Do konfiguratora
PRAKTYCZNY, wszechstronny

Namioty barowe: po prostu genialne  

Zbliżający się event i niepewna sytuacja pogodowa? Niemożliwe do przełożenia, dlatego profesjonalni cateringowy i organizatorzy eventów zawsze mają asa w rękawie w postaci namiotów barowych. Mobilne, wszechstronne i gotowe do użycia w mgnieniu oka, bez użycia narzędzi. Nasze ekspresowe namioty barowe są stabilne i lekkie, a ich wymiary w stanie złożonym są niewielkie, co sprawia, że są niezwykle łatwe w transporcie i przechowywaniu. Dzięki sprytnemu systemowi modułowemu, namioty barowe Ecotent® można łatwo rozbudować i zawsze oferują wystarczającą ilość miejsca zarówno dla personelu kuchennego, jak i gości. Namiot ekspresowy wyposażony w zapinane na zamek ściany boczne staje się również wiatroszczelny, a dzięki regulowanej wysokości nóg dostosowuje się nawet do najbardziej nierównego terenu.

Youtube video thumbnail
mały dodatkowy akcent

Zasłony dekoracyjne do namiotów barowych

Będzie wyjątkowo, szczególnie romantycznie i elegancko: na wesela lub inne eleganckie okazje zalecamy stosowanie narożnych zasłon na słupki. Nadają one każdemu namiotowi coś ekstra, bez wysiłku - nie może być bardziej elegancko.

na każdą okazję

Inteligentne akcesoria dla Twojego namiotu barowego

Potrzebujesz kompletnego rozwiązania? Oferujemy szeroką gamę akcesoriów, ścian bocznych, lad, ściemnianych systemów oświetleniowych, elementów grzewczych i obciążników, które uzupełnią Twój namiot ekspresowy. Wszechstronne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni zewnętrznej!

Wyświetl akcesoria
innowacyjny i wszechstronny

Namioty dla zewnętrznych przestrzeni barowych i klubów

Twój designerski salon na świeżym powietrzu

Zaoferuj swoim gościom przytulny salon na świeżym powietrzu; dzięki namiotowi ekspresowemu możesz zmienić swój teren zewnętrzny w ulubione miejsce swoich gości. Przy słonecznej pogodzie zapewnia przyjemny cień, natomiast przy złej pogodzie stanowi niezawodną osłonę przed deszczem. Dzięki promiennikom i przyciemnianym systemom oświetlenia, namiot ekspresowy staje się schronieniem, z którego można korzystać do późnych godzin nocnych.

Icon

Aby zapewnić beztroskie chwile na świeżym powietrzu, nasze tkaniny namiotowe są zgodne z normą UE EN 13501 - 1:2018, a zatem są ognioodporne.

Namiot kuchenny dla barów

Kuchnia na świeżym powietrzu w mgnieniu oka

Dobre jedzenie jest niezbędne na każdym evencie, a w przypadku imprez plenerowych namiot kuchenny jest koniecznością. W 100% wodoodporne i ognioodporne, nasze namioty kuchenne są idealne do kuchni na świeżym powietrzu. Niezawodne, bezpieczne i praktyczne dla wielkich szefów kuchni i ekspertów od grillowania, a także amatorów lub wolontariuszy. Dzięki swojej zwrotności, łatwości transportu i konstrukcji oszczędzającej miejsce, namioty ekspresowe są idealne jako kuchnie na świeżym powietrzu. W rzeczywistości nasze namioty są szeroko stosowane zarówno do obsługi klientów, jak i do zadaszenia kuchni.

rozwiązanie na każdą potrzebę

Jak duży powinien być Twój namiot barowy?

Natomiast Twój namiot gastronomiczny?

W zależności od wymagań, dostępnej przestrzeni lub wielkości eventu, dostępna jest szeroka gama formatów. Ecotent® oferuje łącznie 11 standardowych rozmiarów do wyboru. Podczas gdy namiot 4,5x3 m jest szczególnie odpowiedni jako namiot dla barów i klubów lub jako namiot dla palaczy, firmy cateringowe chętnie korzystają z naszych większych rozmiarów. W przypadku dużych tarasów i ogrodów, a także wesel i innych eventów, nasze giganty 8x4 m, 6x4 m i 6x3 m są idealne. Oczywiście nasz klasyk, namiot ekspresowy 3x3 m, jest również bardzo popularnym i przede wszystkim praktycznym formatem. Co jest z tego najlepsze? Wszystkie rozmiary można łączyć ze sobą dzięki systemowi modułowemu. Możesz więc powiększyć i rozbudować swój namiot w mgnieniu oka, bez narzędzi i bez wysiłku.

Odkryj wszystkie rozmiary

namiot dla barów w ponad 11 rozmiarach

Zobacz wszystkie rozmiary
Dla lepszej widoczności

spersonalizowany namiot barowy

Czy wiesz, że możesz również wykonać nadruk na swoim namiocie barowym? Duże powierzchnie namiotów ekspresowych są idealne jako praktyczne nośniki reklamowe. Szczególnie na dachu, logo firmy i napisy są dobrze widoczne. Co powiesz na namiot ekspresowy z nadrukowanym logo? Skorzystaj z porady naszego doświadczonego zespołu grafików, a dzięki naszej własnej typografii uzyskasz maksymalną wydajność graficzną oraz idealny projekt dla swojej działalności. Im lepsza widoczność, tym większe szanse na sukces!

Wszystko o personalizacji
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.