30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Namiot cateringowy

Sekret udanej imprezy plenerowej

W IMIĘ ELEGANCJI:

Namiot cateringowy zapewniający czarującą atmosferę

Jeśli chodzi o tworzenie niezapomnianych chwil na świeżym powietrzu, namioty cateringowe są kluczem do podniesienia jakości atmosfery. Każde wydarzenie staje się wciągającym doświadczeniem, wspólną emocją pod osłoną tych eleganckich namiotów. Wrażenie bycia otoczonym magiczną atmosferą jest tym, co przekształca zwykłe wydarzenie w niezwykłe.
Lecz w jaki sposób namiot tworzy to wszystko?
Podstawą jest dbałość o każdy szczegół techniczny, który pozwala przede wszystkim na schludny i czysty wygląd oraz komunikowanie wysokiej wartości i jakości.
Ponadto niektóre akcesoria mogą przyczynić się do stworzenia tej magicznej atmosfery, takie jak światła LED, które są skierowane w górę i pokryte eleganckim gwieździstym niebem tworząc przyćmione światło, idealne do stworzenia ciepłej i przytulnej atmosfery.
Gwieździste niebo, oprócz tego, że idealnie nadaje się do nadania specjalnego efektu oświetleniu, przyczynia się do stworzenia schludnej i eleganckiej atmosfery, ponieważ lekka i wyrafinowana tkanina umiejętnie pokrywa aluminiową konstrukcję, tworząc delikatny i rozłożysty efekt.
Wreszcie dekoracyjne, drapowane zasłony narożne dopełniają całości, zakrywając narożne słupy i nadając kompozycji dodatkową harmonię i wdzięk. 

Każdy catering jest inny

wszechstronność 360°

Wybierz najbardziej odpowiednie akcesoria do każdej sytuacji i używaj ich zamiennie na każdym evencie.

Zobacz wszystkie akcesoria
Lada
Befestigungskit 6er Set
Zestaw mocujący
Rynna
Obciążniki
Z drzwiem
Z oknem
Połowa wysokości
Zamknięty
Niebieskie sk_adane namioty 3x3 m Toolport
STWÓRZMY RAZEM WYJĄTKOWE CHWILE

Twój catering, nasz namiot 

Dzięki 11 standardowym rozmiarom i możliwości ich łączenia za pomocą systemu modułowego możesz zapewnić Twojemu cateringowi odpowiedni namiot na każdą okazję.
Nasze zadaszenia mogą być używane jako:

 • Namiot kuchenny: aby zapewnić zadaszoną i zamkniętą przestrzeń dla kucharzy
 • Namiot do serwowania: praktyczna ściana boczna o połowie wysokości z certyfikowaną drewnianą ladą bezpieczną dla żywności sprawia, że namiot jest idealny do serwowania żywności i napojów bezpośrednio klientom
 • Osłona żywności: napoje i przekąski nie mogą długo pozostawać na słońcu, nie mówiąc już o deszczu. Dlatego namiot ekspresowy z ochroną UV 50 jest w 100% wodoodporny i jest stworzony na Twoje potrzeby.
 • Osłona dla gości: Niezależnie od tego, czy jest to samoobsługa na stojąco, czy pełna obsługa dla siedzących osób, Twoi goście docenią trochę cienia, a Ty nie musisz już martwić się o warunki pogodowe
 • Strefa odpoczynku dla personelu: Twój personel będzie Ci za to wdzięczny! Zadaszone i zarezerwowane miejsce na przerwę jest niezbędne, aby naładować baterie przed kontynuowaniem zmiany. 
WOLNOŚĆ W PLENERZE:

Namioty ekspresowe na niezapomniany event

Jedyne, czego teraz brakuje, to Twoja osobowość i odrobina reklamy, która nigdy nie zaszkodzi.
Namioty cateringowe Ecotent są dostępne w 15 różnych standardowych kolorach i mogą być  drukowane w dowolnym niestandardowym kolorze dzięki drukowi sublimacyjnemu. Najpopularniejsze kolory to écru, bordowy i biały, ale coraz bardziej popularne są również Sand, Oliwę i Stone, 3 kolory tkaniny Recycling wykonanej ze 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Jeśli dla Twojego cateringu wartość zrównoważonego rozwoju środowiska jest ważna, ta tkanina jest najlepszym sposobem, aby być spójnym z jej ideałami i komunikować to swoim klientom.

Ale to nie wszystko. Namioty mogą być w pełni personalizowane nadrukiem od logo, poprzez zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, po motywy dekoracyjne. W ten sposób można dowolnie udekorować namiot i sprytnie wykorzystać przestrzeń na dachu lub ścianach bocznych, aby zapewnić widoczność logo Twojej działalności, być może nawet załączając kontakt lub odniesienie do strony internetowej. W ten sposób wszyscy obecni goście będą mogli skontaktować się z Tobą lub polecić Cię znajomym na przyszłe eventy. Dobrze zaprojektowany rozpoznawalny element identyfikacyjny może zadecydować o pozostaniu w pamięci klientów, a nasz wewnętrzny zespół doświadczonych grafików może pomóc w zaprojektowaniu namiotu tak, aby jak najlepiej odpowiadał on Twoim wymaganiom i potrzebom.  

JEDNOŚĆ I POCZUCIE STYLU

Namiot cateringowy dla świętowania wyjątkowych chwil

Od chrzcin po 50. rocznicę ślubu, nasze ekspresowe namioty cateringowe będą towarzyszyć Ci w niezliczonych wyjątkowych chwilach i przetrwają całe życie!
Staramy się, aby były one nie tylko estetycznie doskonałe i praktyczne w użyciu, ale także niezwykle trwałe! Mogą być używane w każdych warunkach pogodowych (z wyłączeniem klęsk żywiołowych), a przy odpowiedniej pielęgnacji, wytrzymają dziesiątki lat, zachowując swoje właściwości techniczne.
W ten sposób możesz towarzyszyć swoim klientom od chrzcin po złote gody, zawsze z tym samym namiotem!

A jeśli coś pójdzie nie tak, zapewniamy części zamienne, zapasowe dachy i stałą pomoc.  

przygotuj lokalizację w mniej niż 2 minuty

Zestaw namiot?w paddock na samochody Schaeffler
w praktyce

Historie sukcesu: szybszy i bardziej wydajny catering dzięki namiotom Ecotent

Nic nie sprawia nam większej przyjemności niż historie sukcesu firm cateringowych, które radykalnie zmieniły swoją działalność dzięki namiotom cateringowym Ecotent®. Jednym z przykładów jest świadectwo niemieckiej firmy cateringowej, która dzięki zadaszeniu Ecotent zdołała:

 • skrócić czas przygotowywania lokalizacji,
 • zaoszczędzić dzięki inwestycji w jakość, kupując namioty tylko raz, zamiast kupować je co roku,
 • znaleźć elastyczne rozwiązanie, które można wykorzystać w różnych warunkach przestrzennych, dzięki systemowi modułowemu i ścianom bocznym
 • zachować spokój, wiedząc, że może polegać na niezawodnym i trwałym schronieniu nawet przy złej pogodzie
 • nadać cateringowi czysty, schludny i zadbany wygląd

dzięki wprowadzeniu wysokiej jakości namiotu cateringowego.

Ich sukcesy mogą zainspirować Cię do zrobienia tego samego dla Twojego cateringu!

wysoka jakość i wiele usług

Dlaczego warto wybrać namiot cateringowy Ecotent?

Jeśli chcesz zakomunikować dobry wizerunek swojej restauracji, zaprezentowanie się z jak najlepszej strony jest najważniejsze. Dlatego wybór wysokiej jakości namiotu z dbałością o szczegóły i praktyczność w użytkowaniu to podstawa.

Ecotent®, jako producent oferuje również:

 • Dożywotnią gwarancję na korozję konstrukcji aluminiowej
 • 5-letnią gwarancję producenta
 • 10-letnią gwarancję dostępności części zamiennych
 • Obsługę klienta zawsze dostępną nawet po zakupie
 • Bezpłatne, niezobowiązujące osobiste doradztwo
 • Serwis wymiany i naprawy
 • Wiele opcji personalizacji i doświadczony zespół grafików
 • Szybką i bezpieczną wysyłkę
 • Międzynarodowe certyfikaty stabilności, odporności na wiatr, ogień i wodę
 • ECO-Paszport dla zrównoważonych tuszy i tkanin
Niezawodna obsługa klienta Niezawodna obsługa klienta
Od producenta Od producenta
Imponujące gwarancje Imponujące gwarancje
Europejscy producenci Europejscy producenci
 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.