30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

przyciąga uwagę przechodniów

Namioty na targi

Przenośne stoiska targowe gotowe w mgnieniu oka

Przepis na udaną prezentację na targach? Namiot wystawowy, który zachwyca pod każdym względem. Dla większej widoczności i sukcesu, czy to na klasycznym stoisku wystawienniczym, czy na targach zewnętrznych, dzięki namiotom wystawienniczym Ecotent® przenosimy Twoją obecność na targach na inny poziom. Najlepsza jakość i wieloletnie know-how do Twojej dyspozycji: dla start-upów, dla profesjonalistów i dla wszystkich pomiędzy.

prosty, szybki

Kup namiot na targi w zaledwie kilku krokach

Chcesz kupić namiot targowy? W najlepszej jakości i bezpośrednio od producenta? Z krótkim czasem dostawy i doskonałym stosunkiem jakości do ceny? To, co wydaje się niemożliwe, my czynimy rzeczywistością. Nasze namioty targowe charakteryzują się europejską jakością i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Prosto z naszej produkcji na Twoje targi.

Rozpocznij konfigurację
Youtube video thumbnail
im większy tym lepszy?

Modułowe stoiska targowe w 11 rozmiarach

Mały, średni lub duży. W zależności od dostępnej przestrzeni, oferujemy różne rozmiary mobilnych stoisk targowych. Wszystkie rozmiary można łączyć modułowo, dzięki czemu można dostosować Twój namiot do różnych przestrzeni wystawienniczych. Niezależnie od tego, czy wydarzenie jest małe, czy bardzo duże, wśród 11 dostępnych standardowych rozmiarów znajdziesz odpowiedni dla siebie!

Do przeglądu rozmiarów
Niezdecydowany?

namiot stoisko na targi różnej wielkości

Zobacz wszystkie
 
Zawsze sukces

Namioty na targi 3x3

Namiot targowy 3x3 m - znany i lubiany przez wszystkich. Uniwersalne stoisko o powierzchni 9 m² oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby zaprezentować swoją firmę i powitać odwiedzających, przekształcając ich w klientów. Prawdziwe atuty namiotu targowego 3x3 m to poręczność, niewielkie wymiary i niska waga. Po wyposażeniu w praktyczną ladę, odpowiednie oświetlenie i personalizowane ściany boczne Twój namiot ekspresowy można w mgnieniu oka przekształcić w doskonałe stoisko wystawiennicze. Lecz to nie wszystko... Możesz uzupełnić swój 3x3 m efektownym i odważnym nadrukiem. Będziesz zachwycony swoim nowym namiotem, a przechodnie będą jeszcze bardziej zachwyceni Tobą!

Dowiedz się więcej o 3x3
arrow
3 serie w zależności od potrzeb

Stoiska wystawiennicze na targi w 3 seriach

W zależności od trwałości i częstotliwości użytkowania oferujemy 3 różne typy konstrukcji. Z typową jakością i na każdą kieszeń. Zdecyduj sam, która z 3 serii jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie i Twojego projektu.

Porównaj serie
Do porównania serii

Stoiska targowe na świeżym powietrzu, nawet podczas deszczu

Targi na świeżym powietrzu stają się coraz bardziej powszechne. A namioty targowe na zewnątrz są idealnym rozwiązaniem. Podczas gdy namioty standardowe są często tylko hydrofobowe, a nie wodoodporne czy odporne na wiatr, namioty Ecotent® spełniają wszystkie te kryteria i będą wspierać Cię w każdej aktywności. Dlaczego? W 100% wodoodporne materiały, konstrukcja odporna na wiatr i warunki atmosferyczne oraz niezawodna ochrona przed promieniowaniem UV są gwarancją udanej wystawy zarówno w przypadku deszczu jak i letniego upału, 365 dni w roku. Podczas gdy Ty dbasz o swoich gości, Twój namiot wystawowy zajmuje się resztą. Bezpieczny i solidny.

Wodoodporny Wodoodporny
Odporny na wiatr Odporny na wiatr
Ochrona przed promieniowaniem UV Ochrona przed promieniowaniem UV
Stabilny Stabilny
indywidualny tak jak Ty

spersonalizowany nadrukiem namiot na targi

Niezwykły wygląd dla imponującej komunikacji wizualnej. Namiotyz nadrukiem  są nieodzownym towarzyszem wielu wystawców. Nadrukowane logo firmy, slogan lub obrazy i grafiki korporacyjne wyróżnią Cię z tłumu i sprawią, że odwiedzający targi od razu zrozumieją, kto działa profesjonalnie. Dach jest szczególnie odpowiedni dla umieszczenia logo firmy i marki, podczas gdy obrazy i grafiki o wysokiej rozdzielczości są szczególnie odpowiednie do umieszczenia na ścianach bocznych. Twoje pomysły i Twoje życzenia zostaną zrealizowane przez dedykowany zespół w naszym studiu graficznym. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu zgranych i pomysłowych grafików zostanie również wykorzystane w nadrukowanym namiocie ekspresowym, aby stworzyć spójny i ogólny obraz oraz oszałamiający efekt.

Skonfiguruj teraz
wyposażony do każdego zastosowania

Modele plandek bocznych dla Twojego namiotu targowego

ochrona przed wiatrem i ciekawskimi spojrzeniami

Zamknięta ściana boczna

Klasyczna. Mocowana w mgnieniu oka za pomocą ciągłego paska na rzep, zamknięta ściana boczna jest docenianym elementem. Z jednej strony zapewnia całkowitą ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, z drugiej tworzy dodatkową powierzchnię reklamową do zadrukowania.

Zwijane

Ściana boczna z zamkiem

Usiądź! Ściana boczna ze zwijanymi drzwiami umożliwia utworzenie wejścia do otwierania i zamykania namiotu ekspresowego wedle życzenia. Drzwi można całkowicie otworzyć i zrolować zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz za pomocą dwóch zamków.

Widok panoramiczny

Ściana boczna z oknem

Panoramiczny widok. Ściana boczna z panoramicznym oknem z PVC pozwala wyglądać na zewnątrz i chroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki dużemu panoramicznemu oknu namiot ekspresowy wydaje się jaśniejszy i większy, tworząc jeszcze przyjemniejszą atmosferę.

Idealna dla klientów

Ściana boczna w połowie wysokości

Idealna wysokość. Ściana boczna w połowie wysokości umożliwia bezpośredni kontakt, jednocześnie oddzielając przestrzenie i zakrywając dolną część namiotu. Wysoka na około metr, idealnie nadaje się na stoiska sprzedażowe i targi. Profil Keder poprzeczki gwarantuje stabilne mocowanie.

dla najlepszych chwil

Ściana boczna z ladą

Doskonała obsługaMożna ją bardzo szybko złożyć, zmontować i zdemontować, a dzięki ocynkowanej stalowej podstawie i drewnianemu blatowi jest idealnym akcesorium na potrzeby cateringu i eventów.

Oczywiście certyfikowana i odpowiednia do kontaktu z żywnością.

elegancki ze wszystkich stron

Zasłony dekoracyjne na słupki

Świątecznie udekorowany. Dodaj odrobinę elegancji swojemu namiotowi ekspresowemu dzięki zasłonom narożnym. Idealne na uroczyste okazje, od przyjęć urodzinowych po wesela.

Icon

Niezależnie od tego, jaki pomysł masz w głowie, nasz zespół grafików zrealizuje go razem z Tobą i stworzy wyjątkowy namiot ekspresowy!

wszystko i jeszcze więcej

Specjalne rozwiązania dla namiotów ekspresowych na targi

Targi odbędą się na świeżym powietrzu i potrwają do wieczora? A może potrzebujesz miejsca do przechowywania tabletów i katalogów? Dzięki dopasowanym akcesoriom możesz wyposażyć swój namiot targowy na każdą okazję. Dzięki oświetleniu, promiennikom, ściankom bocznym, ladzie sprzedażowej i obciążnikom mocującym nie musisz się niczego obawiać.

Odkryj wszystkie akcesoria
inteligentne wątpliwości

Wolisz wynająć namiot na targi?

A gdyby tak wynająć namiot targowy - to częsta myśl wśród wielu wystawców. Ale to, co na początku wydaje się dobrym interesem, często okazuje się fatalnym błędem. Indywidualny nadruk dla większej widoczności? Niemożliwe. Stoisko w kolorach firmowych? Nie. Dobra jakość oraz idealny stan? Nie zawsze jest to gwarantowane w przypadku wynajmowanych namiotów targowych. Twój osobisty namiot ekspresowy nie tylko oferuje nieskończone możliwości personalizacji, ale dzięki jednemu zakupowi pozwala uczestniczyć w niezliczonych wydarzeniach z miejscem, które jest zawsze schludne, profesjonalne i w idealnym stanie. Co więcej, namiot ekspresowy może zawsze przydać się podczas eventów firmowych lub wyjazdów promocyjnych.

Twój ulubiony?

Nadmuchiwany namiot targowy a klasyczny namiot targowy

Podczas procesu zakupu namiotu targowego wystawcy często natrafiają na nadmuchiwane namioty wystawowe. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie uczy nas, że nadmuchiwane namioty wystawowe początkowo wyglądają bardzo obiecująco, ale w przypadku regularnego użytkowania nadal dominują klasyczne namioty targowe. Dlaczego? Ponieważ są one bardziej praktyczne w obsłudze i lepiej nadają się zarówno do imprez plenerowych, jak i wewnętrznych lub gdy przestrzeń jest ograniczona. Ponadto unika się irytującego hałasu w tle powodowanego przez sprężarkę i nie ma potrzeby stosowania zasilacza. Czy nadal jesteś nastawiony na nadmuchiwany namiot wystawowy? Skontaktuj się z nami i zapytaj naszych ekspertów. Gama produktów Zingerle Group, której jesteśmy częścią, obejmuje również nadmuchiwane stojaki reklamowe pod marką „Mastertent”.

 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.