30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

Aby wywrzeć silne wrażenie

Namioty reklamowe i promocyjne

Po prostu pomysłowe: spersonalizowane namioty reklamowe dla skutecznego marketingu

Jasny przekaz, większa widoczność i gwarantowany sukces. Namioty promocyjne i reklamowe są idealnym towarzyszem wszelkiego rodzaju wydarzeń reklamowych. Mobilne, wszechstronne, gotowe do użycia w mgnieniu oka za sprawą szybkiego montażu i doskonałej jakości, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Z naszymi namiotami promocyjnymi wniesiesz powiew świeżości na kolejne wydarzenie, wzbudzając nerwowość konkurencji.

Aby na długo pozostać w pamięci odwiedzających

Namioty reklamowe z nadrukiem dla lepszej widoczności

Reklama wizualna pozostaje odciśnięta w podświadomości! Wykorzystaj swój namiot ekspresowy jako praktyczną przestrzeń reklamową. Najbardziej oczesne procesy drukowania oferują szeroką gamę opcji projektowania, aby Twój namiot reklamowy był naprawdę wyjątkowy.

Na tkaninie można drukować logo firmy, napisy, grafiki i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Motywy nadruku na ścianach bocznych mogą być umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oczywiście możliwe jest również drukowanie po obu stronach. Dostosujemy namiot promocyjny zgodnie z Twoim życzeniem, a nasz zespół przedsiębiorczych i doświadczonych grafików jest do Twojej dyspozycji.

Wysokiej jakości nadruk reklamowy na dachu i ścianach bocznych to przyciągający wzrok detal, który robi różnicę.   

Bezpośrednio od producenta

Ceny namiotu reklamowego

Chcesz kupić namiot promocyjny? Najlepiej bezpośrednio od producenta? Z krótkim terminem dostawy i w atrakcyjnej cenie? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy alternatywne spojrzenie na świat namiotów promocyjnych i wyróżniamy się europejską jakością oraz niespotykanym nigdzie indziej stosunkiem ceny do jakości. Prosto z naszej produkcji na Twój event, podróż nie może być krótsza. Skonfiguruj namiot zgodnie ze swoimi potrzebami i zobacz, jak cena różni się w zależności od konfiguracji. Wybierz serię E3, jeśli chcesz zaoszczędzić, serię E1, jeśli chcesz zainwestować w produkt, który nie zawiedzie Cię przez dziesięciolecia i serię E2, jeśli chcesz czegoś pomiędzy.

Skonfiguruj teraz

Kolorowe tkaniny dla Twojego namiotu reklamowego

Kolory i kontrasty są niezbędne do przekazywania emocji i uczuć, a zatem wspierają efekt reklamowy namiotów promocyjnych i przyciągają wzrok. Aby wesprzeć Cię w realizacji Twoich celów, oferujemy szeroką gamę 15 standardowych kolorów. Niezależnie od tego, czy jest to jaskrawa czerwień, delikatny niebieski czy jaskrawy żółty, wybór jest ogromny. Dodatkowo dzięki drukowi sublimacyjnemu możemy wydrukować Twój konkretny kolor firmowy!

Odkryj wszystkie kolory i tkaniny
arrow
Czy naprawdę można to zrobić tak szybko?

Szybki montaż w zaledwie 2 minuty

Nie ma nic szybszego. Nasze namioty promocyjne można zamontować w mgnieniu oka w zaledwie kilku prostych krokach. Otwórz torbę, zmontuj namiot i gotowe!

 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.