30 lat doświadczenia • Europejski producent - Certyfikowane produkty • 10 lat gwarancji na części zamienne • Najlepszy stosunek ceny do jakości • Szybka dostawa

dla zrównoważonej przyszłości

Zależy nam na planecie, a Tobie?

odpowiedzialna produkcja

nasze wysiłki

Zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy

Jako producenci jesteśmy świadomi naszej ogromnej odpowiedzialności za odpowiedzialne korzystanie z zasobów i minimalizowanie naszego wpływu na środowisko. Wraz z innymi markami Zingerle Group stale rozwijamy nowe projekty na rzecz bardziej zrównoważonego środowiska i społeczeństwa. Słowo „eco" w Ecotent® odnosi się do słów „ekonomiczny" i „ekologiczny", które są fundamentem naszych wartości.

Mniej CO² Mniej CO²
Zrównoważony rozwój Zrównoważony rozwój
Materiały pochodzące w 100% z recyklingu Materiały pochodzące w 100% z recyklingu
Koncentracja na ludziach Koncentracja na ludziach
Dzięki fotowoltaice oszczędzamy ok. 250 ton CO2 rocznie.
Zrównoważony rozwój w Ecotent®

Praktyczne środki dla bardziej ekologicznej przyszłości!

Nasza polityka zrównoważonego rozwoju zaczyna się od budynku naszej firmy w Południowym Tyrolu, który od 2008 roku jest zasilany w 100% energią odnawialną pochodzącą z naszej dużej instalacji fotowoltaicznej.

We wszystkich naszych lokalizacjach zwracamy uwagę na zużycie energii poprzez drobne codzienne działania, takie jak wyłączanie komputerów i urządzeń, gdy nie są używane oraz stosowanie energooszczędnych lamp LED, które zużywają tylko 1/5 energii w porównaniu z konwencjonalnymi lampami.
Ponadto nasze budynki są dobrze izolowane termicznie, aby zminimalizować straty ciepła.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Zingerle Group
ZRÓWNOWAŻONY STYL ŻYCIA = troska o ludzi

odpowiedzialność społeczna

Żyjemy zrównoważonym rozwojem we wszystkich jego aspektach! Dbamy nie tylko o środowisko, lecz także o ludzi.
W Ecotent® dbamy o dobre samopoczucie naszych pracowników i osób będących w trudnych sytuacjach życiowych. Zaprojektowaliśmy naszą siedzibę, godziny pracy i działania firmy w taki sposób, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i co roku organizujemy projekty charytatywne i wydarzenia wspierające osoby znajdujące się w niekorzystnej sytuacji.

Więcej szczegółów tutaj
MATERIAŁY NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU i trwałe produkty DLA ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI

ECOTENT® STAWIA NA TRWAŁE PRODUKTY 

Cykl życia naszych produktów jest nieskończony

Podczas produkcji naszych namiotów ekspresowych dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić ich jak najdłuższą żywotność. Dłuższa żywotność oznacza mniej odpadów i zoptymalizowany bilans energetyczny w produkcji. W ten sposób przyczyniamy się również do redukcji emisji CO2.

Do produkcji naszych namiotów ekspresowych używamy wyłącznie materiałów nadających się do recyklingu: aluminium na strukturę, żelaza na stopy i plastiku na zaślepki i przyciski bezpieczeństwa. Podobnie nasze tkaniny poliestrowe używane do produkcji dachów i ścian bocznych w 100% nadają się do recyklingu.

upcycling

Skrawki? Nie, arcydzieła!

Zamieniamy odpady w wartość dodaną dla naszych klientów. W rzeczywistości wykorzystujemy resztki materiału z naszych namiotów ekspresowych do produkcji praktycznych toreb wielofunkcyjnych, które dajemy wszystkim naszym klientom jako przydatne i trwałe prezenty.

Czy również podzielasz nasze wartości?

Materiał w 100% pochodzący z recyklingu

Jeśli podzielasz nasze wartości zrównoważonego rozwoju, mamy idealne rozwiązanie. Wśród naszych tkanin namiotowych znajdziesz tkaninę „Recycling", wykonaną z polimerów poliestrowych pochodzących w 100% z recyklingu, uzyskanych ze starych butelek PET. Korzyści dla środowiska jest wiele: 1. nie produkujemy nowego materiału, 2. przetwarzamy odpady, 3. zmniejszamy liczbę plastikowych butelek, które w przeciwnym razie trafiłyby do oceanu lub na wysypiska śmieci. Tkanina ta jest dostępna w trzech naturalnych odcieniach: Olive, Stone i Sand. Została również przetestowana i certyfikowana zgodnie z normą Control Union Global Recycled Standard.

 
 
Twój kraj. Twój język.

Przeglądasz www.ecotent-namioty.pl. Czy chcesz przełączyć się na www.ecotent.us?

Stany Zjednoczone

Przełącz na www.ecotent.us

Twój kraj. Twój język.
Namioty łączą ludzi i kultury. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Wybierz swój kraj i język, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas przeglądania.